top of page

Adventní jarmark v Bastionu IV

Přijďte si k nám užít kouzelnou vánoční atmosféru v sobotu 10. prosince 2022 od 9 do 17 hodin. Jarmark bude probíhat ve vnitřních i venkovních prostorech. Možnost parkování bude v nedalekém Bastionu III (kde sídlí Národní památkový ústav) a v přilehlých josefovských ulicích.

Přijede velké množství trhovců s nepřeberným množstvím rukodělných výrobků ze dřeva, papíru, textilu, kovu, skla a keramiky. Nabízet budou i oděvy a šperky, květinové vazby, svíčky, vánoční dekorace, bylinky a různé potraviny.


Ukázky různých řemesel předvedou nejen studenti Střední školy řemeslné. Děti se budou moci zabavit v tvůrčích dílničkách, pro dospělé budou připravené kávové speciality, pivo, víno, medovina, pro všechny pak slané i sladké dobroty.

Můžete také zkusit štěstí v naší bohaté vánoční tombole.

Prodávat se budou i kapři, vánoční stromečky a jmelí.

Potěšit svůj zrak můžete v našich galeriích, kde vystavují svá díla malíř Zdeněk Dudek, sochař Petr Novák z Jaroměře a malíř moře Alex Gabriel.

Doprovodný program bude také nabitý. Ve Prachárně budou probíhat koncertní a divadelní představení jedno za druhým. Vystřídají se zde Ostrováček, ZUŠ hraběte Šporka, Jirka Pilař, Cantus, Divadlo Koník a Improvizační divadlo Bizoni.

Vstupné do areálu je 50 Kč, snížené 30 Kč


Přijet můžou i vozíčkáři - máme zde nájezdní rampu a výtah


bottom of page